Imprezy, Szkolenia, Zabawa

Od roku 2017 zmieniliśmy nieco sposób działania. Już nie tylko tor kajakowy. Organizujemy imprezy integracyjne, firmowe, rodzinne i dla grona przyjaciół, imprezy z adrenaliną w Polsce i za granicą. Proponujemy spływy kajkowe, pontonowe, hydrospid, poduszkowce i wiele innych. Szczególnie polecamy wyjazdy kanioningowe w góry Europy (Hiszpania, Francja Włochy, Słowenia ...)
Organizujemy szkolenia specjalistyczne na wodach górskich w zakresie ratownictwa, autoratownictwa, zachowania sie na wodach górskich, zachowania sie na wodach powodziowych, analiza zagrożeń na wodach górskich i powodziowych. Szkolimy w zakresie poruszania sie na wodach szybkopłynących za pomocą pontonów na wody górskie, pontonów z napędem spalinowym, kajakami, hydrospidem, wpław czy poduszkowcem.
Posiadamy zgodę ministra MSWiA na szkolenie i sprawowanie ratownictwa wodnego. 
 

UWAGA 

Od początku roku 2017 odpowiedzialnym za tor kajakowy wraz z infrastrukturą jest firma "RIVENT". W sprawach rezerwacji oraz wszelkich związanych z torem proszę się kontaktować pod numerami na stronach www.wietrznice.eu oraz www.rivent.pl

 

 

Witam,
Przedstawiam film, który jest przedsmakiem zabaw w "Wietrznicach"

Po prawej stronie wybierz film do oglądnięcia

Wyświetleń: 140497
Ocena:
Twoja ocena: 12345
1.Kajakarstwo&Ratownictwo
2.Hitsport

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska