Dodaj nowy wpis
Super !!! 2013-04-30 17:58
Mariusz
Byłem w 2009r i wrażenia niesamowite, bardzo profesjonalne podejście oraz ciekawe zabawy pozwoliły nam poznać tor jak i nabyć doświadczenia. Panowie odpowiedzialni za tą zabawę równie dobrze bawili się z nami jak i my z nimi :). Polecam przeprawę pontonem przez Dunajec - to było coś!!

niezapomniane :) 2011-07-01 23:59
Marta :):)
Najwspanialsze miejsce, cuudowni instruktorzy, świetna zabawa.. Dziękuję w imieniu swoim i całego roku ratownictwa medycznego za pełne humoru i zabawy zajęcia z ratownictwa wodnego.. mimo zimnej wody i mało sprzyjającej aury pogodowej to był fantastycznie spędzony dzień.. :):):)
P.S. Mimo tego że się troszkę bałam w instruktorach miałam duuże oparcie..;):)

Chillout 2010-06-15 00:10
Dawid Biel
Coś wspaniałego!!! Godne polecenia miejsce na odpoczynek. Spędziłem tu wspaniale czas, poznałem wielu ciekawych ludzi i przede wszystkim odetchnąłem od szarej rzeczywistości wśród gór i szumu Dunajca. Jeśli bawić się z przyjaciółmi to tylko tutaj!!!
Nie zawiodłem się również na wyżywieniem. Smaczne i bardzo urozmaicone :D

Fajnie fajnie 2010-05-12 17:05
rafał b.
Pierwsza impreza na ktorej nie czułem komercji. Widac zapaleńców ktorzy chca ssie podzielić swoja pasją. Oby tak dalej, polecam swoim znajomym.

Jest super !!! 2010-05-11 22:00
Karol Pieciukiewicz
Także byłem na szkoleniu w maju i żadne słowa nie opiszą jak jest tutaj fajnie. Jeśli chodzi o instruktorów, Maćka i Bartka, to są bardzo mili i widać że znają się na tym co robią. Po 4 dniach nauki pod ich okiem można już bawić się na tym torze. Bardzo duża zaletą jest także profesjonalny sprzęt ( pianki, kaski, nowiutkie kajaki ). Na 100% zawitam ponownie

Rewelacja! 2010-05-07 15:53
Michał Kopania
Byłem w długi weekend majowy w Wietrznicach wraz z grupą 30 znajomych. 7 osób było na szkoleniu z kajakarstwa górskiego, pozostali na raftingu Dunajcem. Przez te 4 dni nauczyłem się więcej niż przez 10 lat pływania po nizinach. Bartek z Maćkiem są bardzo mili. Ceny równie atrakcyjne a jedzenie smaczne. Jeśli ktoś chce zasmakować górskiej wody to niech wali tutaj bez dwóch zdań. Tor jest bezpieczniejszy a jak się skąpiecie to do ciepłej suszarni macie 50m. Można pożyczyć pianki i profesjonalny sprzęt. Ja tu wrócę na pewno.

Witam Serdecznie 2010-05-06 13:05
Bartek Danek
Drodzy Państwo
Wszystkie nasze poczynania zmierzają do zapewnienia Wam maksimum satysfakcji z pobytu w naszym ośrodku jak i z organizowanych przez nas zajęć.
Wasze wpisy stanowić będą swoistego rodzaju drogowskazy potwierdzające obrany kierunek lub wskazywać nam drogę.
Poza tym liczę, że dostarczą nam satysfakcji (oczywiście pozytywne) i przekonają potencjalnych klientów, że warto nam zaufać.

Pozdrawiam w imieniu całej firmy Bartek.

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska