POKAZ RATOWNICTWA NA WODACH GÓRSKICH WIETRZNICE 2014
Na rzece Dunajec na wysokości Zabrzeży podczas spływu kajakowego doszło do wypadku. Po przewróceniu kajaka z dwoma turystami, jeden z nich zaginął, drugiemu udało się wydostać na brzeg. Z relacji świadka, (kolegi zaginionego) po wywrotce zaginął on pod wodą w okolicy dużego kamienia. Zaginiony, jak relacjonował kolega to osoba niepełnosprawna. Natychmiast powiadomiono służby ratownicze.czytaj dalej ...
Warsztaty Warsztaty i po Warsztatach
W dniach 07-11.05.2014 na Torze Kajakowym WIETRZNICE w Zabrzeży, odbyły się II Warsztaty Szkoleniowe w zakresie ratownictwa na wodach górskich i szybkopłynących wodach powodziowych. W warsztatach zorganizowanych przez Instytut Ratownictwa WGiP brali udział Ratownicy Wodni, Ratownicy Górscy, Ratownicy Medyczni oraz Strażacy z Państwowych Jednostek Straży Pożarnej. Warsztaty składały się z trzech modułów ... czytaj dalej.
Spływy pontonowe rzeką Dunajec
Miło nam poinformować Państwa, iż w odpowiedzi na liczne pytania Naszych gości, pragniemy zaproponować Państwu spływy pontonowe rzeką Dunajec.


 

Tor kajakarstwa górskiego

Położony jest w malowniczej kotlinie na granicy trzech grup górskich: Gorców; Beskidu Wyspowego i Beskidu Sądeckiego. Usytuowany w starorzeczu Dunajca na wysokości Zabrzeży, obiekt ten znakomicie wkomponowuje się w środowisko naturalne rzeki Dunajec stając się przez to najładniejszym tego typu obiektem w Europie.
 
 

 

Witam,
Przedstawiam film, który jest przedsmakiem zabaw w "Wietrznicach"

Po prawej stronie wybierz film do oglądnięcia

Wyświetleń: 25238
Ocena:
Twoja ocena: 12345
1.Kajakarstwo&Ratownictwo
2.HitsportKreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska