Ćwiczenia służb ratowniczych w ramach "Pokazu ratownictwa na wodach górskich i Powodziowych"
Jak co roku Instytut Ratownictwa na Wodach Górskich i Powodziowych zorganizował pokaz ratownictwa na wodach górskich i powodziowych. Scenariusz przewidywała groźny pożar na małej wyspie na środku górskiej rzeki. Ratownicy bardzo szybko dotarli do osób znajdujących się na wyspie za pomocą pontonu. Po dotarciu pierwszych ratowników stwierdzono obecność trzech osób, jedna w stanie nieprzytomnym i dwie poszkodowane przytomne z powieszchownymi ranami.
WHITE WATER RESCUE CONTEST 13-17.05.2015
Już po raz kolejny w Wietrznicach odbędą się doroczne Warsztaty Szkoleniowe dla Służb Ratowniczych. Warsztaty mają na celu wymianę doświadczeń poszczególnych służb ratowniczych jak i wymianę doświadczeń poszczególnych ratowników między sobą. Oczywiście warsztaty to również Pokaz Ratownictwa na Wodach Górskich oraz III Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie na Wodach Górskich. 
WIETRZNICE przyłączają się do akcji WEAR IT
Z całym sercem przyłączamy się do akcji WEAR IT i tym bardziej zachęcamy do ubierania kamizelek asekuracyjnych zwłaszcza dzieciom poruszającym się nad brzegami torów kajakowych, brzegami rzek i wszędzie tam gdzie występuje zagrozenie ze strony wody.
Spływy pontonowe rzeką Dunajec
Miło nam poinformować Państwa, iż w odpowiedzi na liczne pytania Naszych gości, pragniemy zaproponować Państwu spływy pontonowe rzeką Dunajec.


 

Tor kajakarstwa górskiego

Położony jest w malowniczej kotlinie na granicy trzech grup górskich: Gorców; Beskidu Wyspowego i Beskidu Sądeckiego. Usytuowany w starorzeczu Dunajca na wysokości Zabrzeży, obiekt ten znakomicie wkomponowuje się w środowisko naturalne rzeki Dunajec stając się przez to najładniejszym tego typu obiektem w Europie.
 
 

 

Witam,
Przedstawiam film, który jest przedsmakiem zabaw w "Wietrznicach"

Po prawej stronie wybierz film do oglądnięcia

Wyświetleń: 50215
Ocena:
Twoja ocena: 12345
1.Kajakarstwo&Ratownictwo
2.HitsportKreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska